Skocz do zawartości
  • Najnowsze informacje !

• CryptoAdi

ANALIZA 11.04.2018 - Walka trwa ! Alty odżywają   31.03.2018

ANALIZA 11.04 - Walka trwa ! Alty odżywają ! Zobacz co dzieje się na rynku kryptowalut !   ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ  DZISIEJSZĄ ANALIZĄ
    • CryptoAdi

Analiza 6.04.2018 - Kryptowaluty nadal w dół   05.04.2018

Co z Bitcoinem? Które altcoiny mogą być w dobrym punkcie do zajmowania pozycji? Szczegółowa analiza już dostępna na portalu NTC. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z DZISIEJSZĄ ANALIZĄ RYNKOWĄ DOSTĘPNĄ KLIKNIJ TUTAJ
    • CryptoAdi

Analiza 23.05.2018- ODWÓRT AKCJI   17.04.2018

NOWA ANALIZA 23.05.2018 - ODWRÓT AKCJI W dzisiejszej analizie standardowo kilka słów na temat BTC oraz altcoinów. Zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszą analizą rynkową 

• CryptoAdi

ANALIZA 22.05 - W gotowości   21.05.2018

ANALIZA 22.05 - W GOTOWOŚCI Zobacz jak wygląda obecna sytuacja na rynku kryptowalut.
        ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z ANALIZĄ
    • CryptoAdi

ANALIZA 31.05.2018 TO JESZCZE NIE TO   30.05.2018

ANALIZA 31.05 - TO JESZCZE NIE TO  W dzisiejszej analizie omawiamy sytuację na BTC oraz kilku altcoinów w ciekawych momentach. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ DZISIEJSZĄ ANALIZĄ

Rekomendowane odpowiedzi

ZMIANY-WASZE PROPOZYCJE

Moi drodzy w tym temacie prosimy Was o przedstawienie Waszych propozycji odnośnie tego czego Wam brakuje na naszym forum. Z pewnością każda propozycja zostanie rozpatrzona. Na dniach szykujemy dla Was coś fajnego odnośnie spraw technicznych. Czekamy na propozycję i pozdrawiamy Was serdecznie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zauważyłem, że po kliknięciu w odnośniki do portali społecznościowych nie wyświetlają się żadne profile w jakikolwiek sposób powiązane z forum. Utworzenie profilu na Facebook i Instagram dla naszego forum mogłoby być bardzo dobrą formą reklamy. Wiem, że to nie propozycja zmiany NA forum, ale wydaje mi się, że jest to dosyć istotna kwestia :D

• Lubię to! +1 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 minut temu, Davgee napisał:

Zauważyłem, że po kliknięciu w odnośniki do portali społecznościowych nie wyświetlają się żadne profile w jakikolwiek sposób powiązane z forum. Utworzenie profilu na Facebook i Instagram dla naszego forum mogłoby być bardzo dobrą formą reklamy. Wiem, że to nie propozycja zmiany NA forum, ale wydaje mi się, że jest to dosyć istotna kwestia :D

Profile społecznościowe są już na liście do realizacji, wszystko w swoim czasie ;)

• Lubię to! +1 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym prosił o dodanie favicon przed adresem - pozwala to na zaoszczędzenie miejsca w ulubionych zakładkach. Z góry dzięki 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, negocjator5 napisał:

Ja bym prosił o dodanie favicon przed adresem - pozwala to na zaoszczędzenie miejsca w ulubionych zakładkach. Z góry dzięki 

Prośba dodana do listy:12_slight_smile: W razie następnych propozycji bądź innego rodzaju zgłoszeń pisz proszę do Supportu, to jest dla nas znacznie wygodniejsza forma, dzięki czemu możemy szybciej podjąć działania korygujące ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta