Skocz do zawartości
  • Najnowsze informacje !

• CryptoAdi

ANALIZA 11.04.2018 - Walka trwa ! Alty odżywają   31.03.2018

ANALIZA 11.04 - Walka trwa ! Alty odżywają ! Zobacz co dzieje się na rynku kryptowalut !   ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ  DZISIEJSZĄ ANALIZĄ
    • CryptoAdi

Analiza 6.04.2018 - Kryptowaluty nadal w dół   05.04.2018

Co z Bitcoinem? Które altcoiny mogą być w dobrym punkcie do zajmowania pozycji? Szczegółowa analiza już dostępna na portalu NTC. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z DZISIEJSZĄ ANALIZĄ RYNKOWĄ DOSTĘPNĄ KLIKNIJ TUTAJ
    • CryptoAdi

Analiza 23.05.2018- ODWÓRT AKCJI   17.04.2018

NOWA ANALIZA 23.05.2018 - ODWRÓT AKCJI W dzisiejszej analizie standardowo kilka słów na temat BTC oraz altcoinów. Zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszą analizą rynkową 

• CryptoAdi

ANALIZA 22.05 - W gotowości   21.05.2018

ANALIZA 22.05 - W GOTOWOŚCI Zobacz jak wygląda obecna sytuacja na rynku kryptowalut.
        ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z ANALIZĄ
    • CryptoAdi

ANALIZA 31.05.2018 TO JESZCZE NIE TO   30.05.2018

ANALIZA 31.05 - TO JESZCZE NIE TO  W dzisiejszej analizie omawiamy sytuację na BTC oraz kilku altcoinów w ciekawych momentach. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ DZISIEJSZĄ ANALIZĄ
Luk@s

Spadki na giełdzie - co robisz ?

<t>Jak zachowujesz się na giełdzie kryptowalut ?</t>  

66 użytkowników zagłosowało

1. 1. <t>Jak zachowujesz się na giełdzie kryptowalut ?</t>

• Spadki na giełdzie traktuję jako promocje - kupuje jeszcze więcej
      45
    • Spadki na giełdzie mnie przerażają - gdy trwają zbyt długo nie wytrzymuje i sprzedaje
      5
    • Wzrosty na giełdzie wpływają na mnie hipnotyzująco - gdy widzę wzrost dokupuje ile tylko mogę aby skorzystać
      1
    • Wzrosty na giełdzie to świetny czas aby zarobić jednak do nowych zakupów podchodzę z rozwagą
      26
    • Obecnie się przyglądam i uczę - jeszcze przyjdzie czas na podejmowanie decyzji
      14

Rekomendowane odpowiedzi

SPADKI NA GIEŁDZIE - CO ROBISZ ? 

Na giełdzie kryptowalut nie zawsze jest kolorowo. Czasami obserwujemy tylko zielony kolor (faza wzrostów) jak i również tylko czerwony kolor (trendy spadkowe). Każdy z tych kolorów to inna szansa na zarobek jednak aby on nastąpił należy szkolić w sobie opanowanie oraz cierpliwość. W tej ankiecie chciałbym abyście ujawnili jak to jest u was ? Czy na spadkach sprzedajecie bo nadzwyczajnie w świecie strach jest większy niż byście tego chcieli. Czy może jednak na spadkach dokupujecie i strach oraz ryzyko jest u was już "oswojone". Proszę aby każdy wziął udział w ankiecie i w ramach możliwości napisał komentarz w kilku słowach dlaczego tak, a nie inaczej. Pamiętajcie nie mamy się czego wstydzić. Każdy tutaj jest po to aby się uczyć i nie musi być od razu ekspertem - również i my nimi nie jesteśmy, ponieważ każdy uczy się całe życie. Również i my często zmagamy się z różnymi odruchami i cały czas kształtujemy pewne cechy, które nadadzą tej pasji jeszcze bardziej "zaostrzone kształty". 

Czekamy więc na waszą zdanie w tym temacie !
W ankiecie możecie zaznaczyć 2 opcje !

• Dziękuje! +1 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Siemka. Za dużej wiedzy o tym jak zachowuje się giełda kryptowalut to nie mam ale uczę się od was i jeśli mówicie że potrzeba cierpliwości to nie wyrywam się i czekam spokojnie. Widać że sytuacja jest taka że póki co większość naszych typów jest na spadkach nieliczne dały zarobić. Ze swojej obserwacji widzę też że niektóre krypto stoją po kilka miesięcy w dołkach a później mają strzał w górę, więc to co mam na spadkach to spokojnie trzymam i czekam aż będzie up. :) Mam jeszcze taką prośbę. Jeśli wstawiacie jakiś post, sygnał czy coś w tym stylu to żeby podawać też ile tego kupiliście i przede wszystkim po jakiej cenie. I tak samo w przypadku sprzedaży jeśli sprzedajecie daną krypto to wklejcie od razu post a w nim cenę po jakiej sprzedaliście. Większość z nas jest zielona póki co i myślę że taka informacja za ile kupić za ile sprzedać jest bardzo istotna :D 
Pozdrawiam :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
@Mati95 - wszystkie zakupy oraz sprzedaże dodajemy w dziale NASZE OSTATNIE ZAKUPY. Tak samo wszyscy mogą zakładać nowy temat i informować o zakupie, sprzedaży. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja obrałem sobie taką strategię, że połowę kapitału mam w long termach i jeżeli widzę spadki, to olewam i cierpliwie czekam. Druga część kapitału szaleje w nocy na szybkich strzałach. Mój cel teraz, to 30 dolarów i stop, chyba, że widzę ciągły wzrost, to czekam  :D Oczywiście, jeżeli mi nie wejdzie, to trochę nie mogę spać, ale i tak czekam, nigdy nie sprzedaje na minusie, bo to głupie, tym bardziej, że gram na krypto, które są dobrym projektem, a nie shitcoinem i jak dotąd prędzej czy później się odbijały. Oczywiście możliwość straty jest brana pod uwagę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja stosunkowo od niedawna się uczę tego ale wiem ze tutaj ważna jest cierpliwość i opanowanie wiec nawet jak zobacze tendencje spadkową nie sprzedaje w panice :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przyglądam się giełdzie od pewnego czasu. Faktycznie trzeba mieć cierpliwość i stalowe nerwy. Czasem kupuję i sprzedaje pod wpływem emocji, czasem nie określonych. Przy spadkach zawsze przyglądam się budowie świec i staram się przewidzieć co sie takiego pod daną szpulką czai. Na razie szybkie transakcje - kupuje na spadku i od razu na wzroście sprzedaje.  Hossa i Bessa do ogarnięcia, 15 rodzai świeć do wykucia na pamieć także jeszcze przede mną długa droga. Mam nadzieje, że tu się z wami nauczę szybko. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja teraz mastawiłam się bardziej na long time i wiem że dokupowanie i trzymanie po latach da mi dobry procent. Żałuje że wyprzedawałam jak zaczynałam ale każdy pewnie przez to przechodził.INWESTYCJE TRAKTUJE JAK IDEALNA WCZESNA EMERYTURKE TAK ZA 10-20 LAT MAX 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość JadedcupsDuege

It will possibly actually be a horrible expertise to write down your first blog submit simply since you are new to the sport. www.villakakelblond.nl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.